Atlétika Versenyek

Kosárlabda Versenyek

 

A Kazinczy-verseny megyei fordulóján 1. helyezést ért el: Czick Dalma 8.b osztályos tanuló, felkészítő tanára: Kapitány Viktória

A Kazinczy-verseny országos fordulóján megosztott 1. helyezést ért el és a Kazinczy jelvény arany fokozatában részesült: Czick Dalma 8.b osztályos tanuló, felkészítő tanára: Kapitány Viktória

Mesemondó verseny

 

Iskolánk két tanulója kiválóan szerepelt a megyei mesemondó találkozón.

Bednárik Hanna 3. D osztályos tanulót országbíró címmel, Pálinkás Péter 7.c osztályos diákot lovagi címmel tüntették ki.


 

 

Német mesemondó verseny

1-2. évfolyam

I. hely Szabó Botond

II. hely Kis Krisztina

III. hely Szalai Dorka

3-4. évfolyam

I. hely Szekeres Linda

II. hely Béla Miklós

III. hely Füstös Lili

 

Iskolánk tanulói nagyon szépen szerepeltek a városi, területi mesemondó versenyen.

1-2. osztály:

I. helyezett: Bay Jázmin 2. b , felkészítő tanára: Pálinkásné Berger Anikó

III.helyezett: Szabó Botond 2.a , felkészítő tanára: Gyiránné Mayer Ildikó

3-4. osztály

I. helyezett: Bednárik Hanna 3.b , felkészítő tanára: Szlavikovics Ferencné

III. helyezett: Forrás Hanga 4.a , felkészítő tanára: Marancsikné Takács Margit

A gyerekeknek és felkészítő tanáraiknak gratulálunk!

Rajzversenyek

2016. október 20-án volt az eredményhirdetése a "Jövőd a tét" c. rajzpáláyzatnak:

1. hely Dobi Réka

2.hely Vass Dóra Kata

különdíj: Paszterkó Milán

 


Képek a rajz szakkör munkájából.

Ruzsik Niobé  részt vett az "Egy kórterem is lehet menő" címü rajzpályázaton.

Szeretnénk ezzel a levéllel is felhívni a figyelmet erre a nagyon szép kezdeményezésre.

Önzetlen segítőkészségéhez ezúton is gratulálunk!

 

KOVÁCS KITTI  7.B OSZTÁLYOS TANULÓ 
 A  3. SZERBIAI IFJÚSÁGI    FOTOKIÁLLÍTÁSON     ZOMBORBAN   AZ IDILL CÍMÜ KÉPÉVEL 3. HELYEZÉST ÉRT EL.

 

 

   „Mindig magasabbra „ címmel meghirdetett megyei rajzpályázat eredményei:


                5. osztályos kategóriában: 1. helyezett:  Bányai Bianka( 5.c  osztály)
             6. osztályos kategóriában:  1. helyezett  : Sriegl Rómeó  (6.b osztály)
            7.-8. osztályos  kategóriában : 2. helyezett : Csóka Dóra( 8.c osztály)

Bányai Bianka

 

Striegl Rómeó

 

 

Csóka Dóra

 

 

„Tegyük szebbé a karácsonyt az egyedül élők számára „ című városi rajzverseny eredményei:


Ligeti Zalán ( 7.b osztály) 3. helyezett lett
Garajszki Réka ( 6.a osztály) 3. helyezett lett
Stigmon Dorottya ( 7.c osztály) különdíjat kapott.


A képek a Polgármesteri Hivatal  fogadásán készültek az ünnepélyes eredményhirdetésen.

 

 

 

Díjátadó ünnepség

Garajszki Réka

Ligeti Zalán

Stigmon Dorottya

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Négy rajzszakkörös lány rajza bekerült abba a válogatásba, ami szeptemberben jelent meg Budapesten Az én mesém is benne van címmel .
A könyv a 2013.évi Mesefesztivál pályázatára beérkezett mesékből és rajzokból válogatott alkotásokat.


Gratulálunk: Ruzsik Niobénak,Várady Nórának,Körmendi Lucának és Rácz Fanninak!


Bővebb információkat a www.korosi.org honlapon találhatnak az érdeklődők.

Körmendi Luca

Várady Nóra

Ruzsik Niobé

Rácz Fanni

   

Borító

Hátulja

   

 

 

  

 

ATLÉTIKA VERSENYEK
2015/2016.

1./ MEGYEI MEZEI FUTÓ DIÁKOLIMPIA - Kecskemét
       2015. október 20. 7 – 14.30 h

III. korcsoport

Szeibert Petra 6.a
Szakony Kata 6.b
Mohácsi Emese 7.c
Schubert Luca 6.b
Tamás Gréta 6.b

1500 m

4. hely
10. hely
17. hely
19. hely
40. hely

 

csapat

országos döntősök

1. hely

Felkészítő:

Gorjanácz Márta

 

 

2./ KÖRZETI KÖZTÁRSASÁGI KUPA FUTŐVERSENY - Baja
       2015. október 21. 9 – 12.35 h

II. korcsoport

Virág Előd 4.a
Eichardt Krisztián 4.a
Juhász Balázs 3.a
Kincse Levente 3.a
Grósz Benjamin 4.a

1700 m

1. hely
11. hely
24. hely
26. hely
27. hely

 

csapat

 

5. hely

II. korcsoport

Striegl Dorina 5.a
Juhász Dorina 4.a
Riczman Daniella 4.a
Kalocsai Eszter 4.a
Forrás Kinga 3.a

1700 m

5. hely
16. hely
21. hely
22. hely
24. hely

 

csapat

 

3. hely

III. korcsoport

Szécsi Patrik 6.a
Kulimák Bence 6.b
Kling Zétény 5.b
Bognár Barnabás 6.a
Kovács Márton 6.a
Zsöllér Tamás 6.b

1700 m

1. hely
8. hely
13. hely
18. hely
19. hely
20. hely

 

csapat

 

3. hely

III. korcsoport

Szeibert Petra 6.a
Szakony Kata 6.b
Mohácsi Emese 7.c
Péter Zsófia 6.b
Tamás Gréta 6.b

1700 m

2. hely
3. hely
4. hely
9. hely
11. hely

 

csapat

 

1. hely

Felkészítő:

Gorjanácz Márta

 

 

 

3./ MEGYEI TAPSIFÜLES KUPA TEREMATLÉTIKA VERSENY 
     Kecskemét
      2015. november 30.  9.30 – 19.30 h
      2015. december 1.    9.30 – 19.30 h

2008.

Mándity Márkó 2.a

30 m futás
kislabdahajítás

1. hely
4. hely

2005.

Einchardt Krisztián 4.a

30 m futás
300 m futás

3. hely
4. hely

2008.

Soós Flórián 2.a

kislabdahajítás
30 m futás

2. hely
5.hely

2005.

Virág Előd 4.a

300 m futás

5. hely

2008.

Éber Márton 1.a

30 m futás

7. hely

2005.

Striegl Dorina 5.a

300 m futás

4. hely

2008.

Orsós Loretta 2.a

30 m futás

6. hely

Felkészítő:

Gorjanácz Márta

 

 

4./ ORSZÁGOS MEZEI FUTÓ DIÁKOLIMPIA
    Gödöllő
     2016. április 5.  6.30-17.00 h

III. korcsoport

Szeibert Petra 6.a
Csernik Bianka 6.a
Szakony Kata 6.b
Schubert Luca 6.b
Mohácsi Emese 7.c

2000 m

 

 

 

 

 

 

csapat

 

4. hely

Felkészítő:

Gorjanácz Márta

 

 

5./ KÖRZETI TÖBBPRÓBA DIÁKOLIMPIA
    Baja
    2016. április 26. 08.00-13.00 h

  1. korcsoport

Mándity Márkó 2.a
Soós Flórián 2.a
Ferenczi Zalán 2.a
Bokányi Zalán 2.a
Béla Miklós 2.a
Éber Márton 1.a

2 próba -60 m, kislabdahajítás, 4x50m váltó

1.hely

2.hely

 

 

 

 

csapat

 

1.hely

  1. korcsoport

Virág Előd 4.a
Grósz Benjamin 4.a
Fehérváry Tamás 4.a
Eichardt Krisztián 4.a
Szalai Bálint 3.a
Kincse Levente 3.a

3 próba – 60 m, kislabdahajítás, távolugrás 4x100m váltó

2.hely

 

csapat

 

1.hely

Felkészítő:

Gorjanácz Márta

 

 

 

6./ KÖRZETI TÖBBPRÓBA DIÁKOLIMPIA
     Baja
     2016. április 28. 08.00-13.00 h

  1. korcsoport

Orsós Loretta 2.a
Pásztor Rebeka 2.a
Lovászi Maja 2.a
Kerekes Szonja 2.a
Tamási Laura 2.a
Takács Rebeka 1.a

2 próba -60 m, kislabdahajítás, 4x50m váltó

 

 

 

 

 

 

csapat

 

4.hely

II.korcsoport

Striegl Dorina 5.a
Riczmann Daniella 4.a
Kalocsai Eszeter 4.a
Rosunberski Nóra 4.a
Farkas Lili 4.a
Forrás Kinga 3.a

3 próba – 60 m, kislabdahajítás, távolugrás 4x100m váltó

3.hely

 

csapat

 

2.hely

III.korcsoport

Csernik Bianka  6.a
Mityók Hanna 6.a
Péter Zsófia 6.b
Schubert Luca 6.b
Tamás Gréta 6.b
Szakony Kata 6.b

4 próba – 60 m, kislabdahajítás, távolugrás, 600 m

1.hely

 

csapat

 

1.hely

IV.korcsoport

Lubróváry Maja 7.a

5 próba – 100 m, kislabdahajítás, távolugrás, súlylökés, 800 m

2.hely

Felkészítő:

Gorjanácz Márta

 

 

 

7./MEGYEI PÁLYABAJNOKSÁG DIÁKOLIMPIA – KECSKEMÉT
   2016. május 11. 7 – 16 h

 

III. korcsoport

Szakony Kata 6.b
Csernik Bianka 6.a

600 m

3. hely
4. hely

III. korcsoport

Mityók Hanna 6.a

kislabdahajítás

7. hely

IV. korcsoport

Lublóváry Maja 7.a

300 m

4. hely

IV. korcsoport

Haraszti András 7.a

1500 m

8. hely

Felkészítő:

Gorjanácz Márta

 

 

 

KOSÁRLABDA EREDMÉNYEK
2015-2016. tanév

 

1./ VÁROSI KOSÁRLABDA DIÁKOLIMPIA
     III. KORCSOPORT LÁNY -  BAJA
      2016. február 4. 13 – 16.30 h

Takács Viktória, Striegl Dorina, Bognár Petra, Hajdú Csenge 5.a, Mityók Hanna, Bíró Dzsenifer 6.a, Schubert Luca, Tamás Gréta, Szakony Kata, Péter Zsófia, Schmidt Fanni 6.b, Szabó Dóra 7.c

csapat: 1. hely

Felelős tanár: Gorjanácz Márta

2./ VÁROSI KOSÁRLABDA DIÁKOLIMPIA
      IV. KORCSOPORT LÁNY - BAJA
      2016. február 23. 12 – 14 h

Takács Viktória, Soltész Elina, Hajdú Csenge, Bognár Petra 5.a, Mityók Hanna, Bíró Dzsenifer 6.a, Schubert Luca, Tamás Gréta, Péter Zsófia, Szakony Kata 6.b, Szabó Dóra 7.c, Lublóváry Maja 7.a

csapat: 1. hely

Felelős tanár: Gorjanácz Márta

 

 

 

 

3./ MEGYEI KOSÁRLABDA DIÁKOLIMPIA
     IV. KORCSOPORT LÁNY -  BAJA
     2016. április 20. 8-14 h

Takács Viktória, Soltész Elina, Hajdú Csenge, Bognár Petra 5.a, Mityók Hanna, Bíró Dzsenifer 6.a, Schubert Luca, Tamás Gréta, Péter Zsófia, Szakony Kata 6.b, Szabó Dóra 7.c, Lublóváry Maja 7.a

csapat: 2. hely

Felelős tanár: Gorjanácz Márta

4./ MEGYEI KOSÁRLABDA DIÁKOLIMPIA
     III. korcsoport lány - Kecskemét
     2016. április 25. 7-17 h

Takács Viktória, Striegl Dorina, Bognár Petra, Hajdú Csenge 5.a, Mityók Hanna, Bíró Dzsenifer 6.a, Schubert Luca, Tamás Gréta, Szakony Kata, Péter Zsófia, Schmidt Fanni 6.b, Szabó Dóra 7.c

csapat: 1. hely

Felelős tanár: Gorjanácz Márta

5./ VÁROSI KOSÁRLABDA DIÁKOLIMPIA
     II.  korcsoport lány -  Baja
     2016. május 9. 12-16 h

Pásztor Rebeka 2.a; Tamás Alíz 2.b; Forrás Kinga, Orsós Dominika, Becsi Boróka 3.a, Kalocsai Eszter, Riczmann Daniella, Farkas Lili, Purger Vivien 4.a; Bognár Petra, Striegl Dorina, Menyhért Petra 5.a

csapat: 2. hely

Felelős tanár: Gorjanácz Márta
6./ MEGYEI KOSÁRLABDA DIÁKOLIMPIA
     II. korcsoport lány - Baja
     2016. május 24. 8 – 12.30 h

Pásztor Rebeka 2.a; Tamás Alíz 2.b; Forrás Kinga, Orsós Dominika, Becsi Boróka 3.a, Kalocsai Eszter, Riczmann Daniella, Farkas Lili, Purger Vivien 4.a; Bognár Petra, Striegl Dorina, Menyhért Petra 5.a

csapat: 2. hely

Felelős tanár: Gorjanácz Márta

7./ ORSZÁGOS ELŐDÖNTŐ KOSÁRLABDA DIÁKOLIMPIA
     III. korcsoport lány – Miskolc
     2016. május 31 – június 1.

Takács Viktória, Striegl Dorina, Bognár Petra, Hajdú Csenge 5.a, Mityók Hanna, Bíró Dzsenifer 6.a, Schubert Luca, Tamás Gréta, Szakony Kata, Péter Zsófia, Schmidt Fanni 6.b, Szabó Dóra 7.c

csapat: 2. hely

Felelős tanár: Gorjanácz Márta

 

 

Vissza